Načítání...

SH-MC

Minecraft survival server
Jak se připojit

Návrhy a nápady

Tento příspěvek slouží k tomu, abyste mohli přidat komentář a dát své nápady – jak zlepšit či změnit Minecraft server nebo i Discord – chcete více místností? Či něco ve hře chybí? Napište to do komentářů.

14 thoughts on “Návrhy a nápady

  1. V podstatě modové si mohou udělat volno kdy chtějí, pokud teda tam budou alespoň občas – takže v podstatě klidně 😀

  1. Server byl dříve hard, ale změnil se na normal, kvůli lidem – navíc obtížnost by neměla nijak ovlivňovat farmy.

 1. Změnit aby šel spawner vytěžit i bez krumpáče za X tisíc na jedno použití. 🙂 pro mě je v podstatě nemožné si to našetřit.

  1. Ten krumpáč je drahý schválně – můžeš ho použít v podstatě asi 33x, což není zase tak málo.
   Jediný co je možný je zlevnit krumpáč z 2x nether star na 1x nether star, ale i tak. V podstatě stačí pár hodit hrát, vydělat si peníze a enchantovat atp. a získáš ty suroviny v pohodě – nether star je trochu těžší na získání, ale můžeš jí i koupit od hráčů.

 2. Možno pridať možnosť giftnúť veci ako VIP/fly/vstup na XP farmu atď.? A možno pridať PVP arénu? Bola by to celkom sranda 😀
  Pardon ak to tam už je a ja som to len nenašla
  -KengyTheDeer

  1. Teoreticky gift věcí jako VIP/fly/vstup do farmy jde, ale jedině přes admina, hlavně to VIP – to se dá koupit pro někoho a nebo i převést VIP zdarma. PvP Aréna mi přijde zbytečná částečně, záleží jaký typ a tak – lidi ztrácí předměty a tak, muselo by se to ošetřit proti fly a podobně.
   Ale pokud člověk chce někomu darovat/převést VIP, či i votepointy z hlasování, stačí napsat mně:)

    1. Na tom nezáleží, pokud jde o nakažení vesničanů a snížení cen – je to trochu moc OP a navíc je to zcela vyplé na serveru.

 3. Ahoj, chcel by som aby server mal nejake eventy a dostavalo sa za to nejake odmeny raz za tyžden sa da nejaky datum a budu eventy

Napsat komentář